آژانس مسافرتي آريان راشا گشت بيش از 10 سال است که در زمينه ي گردشگري و توريستي فعاليت مي کند و با اجراي تورهاي گردشگري متنوع به اقصي نقاط جهان، سهم بزرگي را از انتقال فرهنگ گردشگري و توريستي به خود اختصاص داده است. بايد توجه داشته باشيم که امروزه از اين حرکت با واژه ي «صنعت توريست» نام برده مي شود که نشانگر اعتبار و اهميت اين حرفه در تمام دنيا است . در اين سالها آژانس هوايي آريان راشا گشت با برگزاري ساليانه بيش از صدها تور گوناگون و متنوع و ارسال هزاران مسافر ،نقشي پر رنگ در اين صنعت ايفا کرده است .
اين شرکت با مجوز رسمي از سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان تهران در حوزه تورهاي تفريحي، فرهنگي ، طبيعت گردي و مذهبي در ۳۰ استان ايران و کشور هائي چون امارات، قبرس، بلغارستان، مالزي، تايلند، چين، گرجستان، ارمنستان، تاجيکستان، آذربايجان، روسيه، اوکراين و ترکيه مجري مستقيم (برنامه ريزي ، طراحي برنامه سفر ، فروش و اجرا) مي باشد. همچنين در تفليس گرجستان آمادگي خود را جهت همکاري و مشاوره در زمينه هاي توريستي، تجاري ، تحصيلي و بازرگاني در کشور گرجستان و منطقه قفقاز و آسياي ميانه اعلام ميدارد .
حوزه هاي فعاليت : شرکت آريان راشا خدمات متنوعي در زمينه ي تورهاي خارجي، تورهاي داخلي، رزرو هتل در سراسر جهان با استفاده از سيستم آنلاين و کارگزارهاي معتبر در دنيا، استفاده از هتل هاي عالي در مناسب ترين نقاط هر شهر و داشتن بيش از ده ها همکار کارآزموده ي تمام وقت، همچنين همکاري راهنمايان کارآزموده ي فرهيخته با بيشترين اطلاعات و دانش، همواره به دنبال تنوع، نوآوري و پوياي بوده و بيشترين توجه را به بار فرهنگي تورها داشته است. اين شرکت همچنين با بيش از 11 سال سابقه مستمر در اجراي تورهاي زميني و هوايي گرجستان (تفليس- باتومي – کوتايسي – ساتاپليا) به عنوان قديمي ترين و يکي از بزرگترين تور اپراتورهاي اين کشور شناخته شده ميباشد. تورهاي خانوادگي آژانس آريان راشا گشت باعث شده که مشتريان گرامي ما در طول سفرها دوستان جديدي بيابند که ساليان سال است به رفت و آمد خانوادگي با يکديگر ادامه مي دهند. خدمات نوين : آژانس آريان راشا گشت در سال هاي اخير با همکاري متخصصين خبره در زمينه فناوري اطلاعات و سرمايه گزاري هاي علمي و مالي، تلاش کرده است همگام با پيشرفت هاي جهاني در زمينه خدمات غير حضوري، حرکت نمايد و با ايجاد وبسايت جديد اين مجموعه و ارائه امکاناتي آنلاين و لحظه اي همچون رزرو هتل هاي بين المللي و خطوط هوايي خارجي و داخلي، در خدمات مشتريان عزيز خود در همه ساعت و روز باشد. در پايان... به شما عزيزان توصيه مي کنيم با توجه به مشکلات موجود در راه اخذ ويزا، محدود بودن پروازها و همچنين استقبال هميشگي دوستداران سفر از آژانس مسافرتي آريان راشا گشت با مطالعه ي بروشور و کتاب ققنوس، مسير مسافرت خود را برگزينيد و هر چه زودتر ثبت نام فرماييد تا بتوانيم با ارايه ي بهترين سرويس ها در خدمت شما باشيم و سفري فراموش نشدني را براي شما عزيزان تدارک بينيم .